jaktodziala-intro jaktodziala-intro

Jak zacząć – krok po kroku

6 prostych kroków do korzystania z Jesz co lubisz

To pierwsze kroki do naszego wspólnego sukcesu :)

Zacznij od wybrania celu

Na początek określ swój cel i wybierz jedną z 3 opcji. Bez obaw, możesz się rozmyślić - wszystkie wybory, których dokonasz w kreatorze startowym będziesz mógł w każdej chwili zmienić.

Wypełnij podstawowe dane

Dzięki określeniu danych takich jak wiek, wzrost, tryb pracy, aktualna i docelowa waga oraz poziom zaawansowania kulinarnego będziemy mogli zaproponować Ci spersonalizowany plan dietetyczny.

Ustal tempo odchudzania

Wskaż tempo odchudzania lub przytycia jakie najbardziej Cię zadowoli. Możesz skorzystać z naszej rekomendacji.

Wybierz dietę, która Ci odpowiada

Przygotowaliśmy dla Ciebie 16 typów diet (m.in. cukrzycowa, Hashimoto, wegetariańska). Dokonaj wyboru planu dietetycznego zgodnie ze swoimi potrzebami, preferencjami, zasadami...

Wskaż produkty, które chcesz wykluczyć

Masz możliwość wykluczenia maksymalnie 4 produktów, które nie będą uwzględniane w Twoim jadłospisie.

Wybierz abonament, który Ci odpowiada

Wybierz abonament, by uzyskać dostęp do swojego planu dietetycznego oraz wszystkich funkcjonalności serwisu.

Ciesz się i korzystaj, z możliwości Jesz co lubisz

Gotowe, zaczynamy! Twój plan dietetyczny obejmuje:

  • jadłospis na każdy dzień tygodnia
  • gotowe przepisy i listę zakupów
  • możliwość konsultacji z dietetykiem
  • dostęp do bazy 2000 zdrowych posiłków
  • dodatkowe funkcjonalności (np. monitoring aktywności)

Opinie użytkownikówJesz co Lubisz:

„Próbowałam wiele różnych diet oraz bardzo się do nich stosowałam lecz nie spełniły moich oczekiwań, natomiast program dietetyczny Jesz co Lubisz okazał się strzałem w dziesiątkę. Nigdy nie byłam tak zadowolona podczas trzymania diety. Uważam, że jest to naprawdę świetny i wygodny program który będę polecać.”

Klaudia

„Jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z różnorodnych dań, smacznych i prostych do wykonania. Możliwość modyfikacji dań jest jak najbardziej na plus. Świetnie, że można gotować także dla rodziny.

Monika

„Jestem pracującą mamą 3-letniego dziecka. Nie mam czasu aby umawiać się do dietetyków czy też tworzyć listy zakupów pod konkretną dietę. Dzięki temu programowi za pomocą kilku kliknięć mam gotową listę zakupów z dokładną ilością danego produktu. Mogę umówić się na pasujący mi termin z dietetykiem, a co najważniejsze mogę wymieniać posiłek wybierając z dużej ilości dostępnych przepisów co umożliwiało mi - bez wychodzenia na zakupy, sporządzić mi zdrowy i pełnowartościowy posiłek z produktów, które już posiadałam w domu. Polecam go każdemu znajomemu.”

Daria

„Bardzo podobają mi się przepisy, są smaczne, szybkie i proste. Duży plus za możliwość modyfikacji planu i listy zakupowe!”

Agnieszka

„Od zawsze szukałam diety idealnie dopasowanej do mnie i do mojego trybu dnia. Do momentu wykupienia diety „Jesz co lubisz” każda dieta miała dla mnie wiele minusów i nie przynosiła mi pożądanych efektów. Dieta „Jesz co lubisz” jest smaczna i szybka do codziennego przygotowania na cały dzień oraz jako jedna z nielicznych sprawiała że oprócz tego że spadałam z wagi czułam się przy tym bardzo dobrze i miałam dużo energii.”

Natalia

Polecają nas

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami