jsc-funkcje-hero jsc-funkcje-hero

Poznaj nasze funkcjonalności

Nasz program dietetyczny dostosowuje się do Ciebie a nie odwrotnie. Dzięki udostępnionym narzędziom łatwiej osiągniesz wyznaczony cel.

Elastyczny plan żywienia

Możesz dowolnie modyfikować swój jadłospis. Masz ochotę na przekąskę? Wprowadź ją w systemie, a nasz program automatycznie dopasuje kolejne posiłki.

 • Intuicyjna wymiana składników lub całych posiłków
 • Lista zakupów automatycznie generowana do posiłków
 • Łatwe dodawanie członków rodziny i znajomych
Elastyczny plan żywienia

Monitoring aktywności

Twój plan dopasowuje się na bieżąco do aktywności i treningów, kiedy dodajesz je w systemie. Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne przelicza się automatycznie.

 • Ponad 100 dyscyplin sportowych w bazie
 • Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne obliczane na podstawie faktycznie zrealizowanych treningów
 • Codzienna aktualizacja planu żywieniowego
Monitoring aktywności

Kontakt z dietetykiem

Nie wiesz, czy w ramach swojego planu możesz wypić kolejną kawę? Zadaj pytanie specjaliście na czacie.

 • Przyjazny interfejs kontaktu z dietetykiem
 • Profesjonalna odpowiedź w kilkanaście minut
Kontakt z dietetykiem

Program poleceń

Polecaj Jesz co lubisz znajomym i korzystaj za darmo!

 • 14 dni dodatkowego darmowego dostępu za każdą zarejestrowaną osobę
 • 14 dni dodatkowego darmowego dostępu dla zarejestrowanego znajomego
 • Dożywotni dostęp do systemu za 20 poleconych osób!
Program polecen

Opinie użytkownikówJesz co Lubisz:

„Próbowałam wiele różnych diet oraz bardzo się do nich stosowałam lecz nie spełniły moich oczekiwań, natomiast program dietetyczny Jesz co Lubisz okazał się strzałem w dziesiątkę. Nigdy nie byłam tak zadowolona podczas trzymania diety. Uważam, że jest to naprawdę świetny i wygodny program który będę polecać.”

Klaudia

„Jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z różnorodnych dań, smacznych i prostych do wykonania. Możliwość modyfikacji dań jest jak najbardziej na plus. Świetnie, że można gotować także dla rodziny.

Monika

„Jestem pracującą mamą 3-letniego dziecka. Nie mam czasu aby umawiać się do dietetyków czy też tworzyć listy zakupów pod konkretną dietę. Dzięki temu programowi za pomocą kilku kliknięć mam gotową listę zakupów z dokładną ilością danego produktu. Mogę umówić się na pasujący mi termin z dietetykiem, a co najważniejsze mogę wymieniać posiłek wybierając z dużej ilości dostępnych przepisów co umożliwiało mi - bez wychodzenia na zakupy, sporządzić mi zdrowy i pełnowartościowy posiłek z produktów, które już posiadałam w domu. Polecam go każdemu znajomemu.”

Daria

„Bardzo podobają mi się przepisy, są smaczne, szybkie i proste. Duży plus za możliwość modyfikacji planu i listy zakupowe!”

Agnieszka

„Od zawsze szukałam diety idealnie dopasowanej do mnie i do mojego trybu dnia. Do momentu wykupienia diety „Jesz co lubisz” każda dieta miała dla mnie wiele minusów i nie przynosiła mi pożądanych efektów. Dieta „Jesz co lubisz” jest smaczna i szybka do codziennego przygotowania na cały dzień oraz jako jedna z nielicznych sprawiała że oprócz tego że spadałam z wagi czułam się przy tym bardzo dobrze i miałam dużo energii.”

Natalia

Polecają nas

Poradnikzdrowie.pl
Poradnikzdrowie.pl
Beszamel
Beszamel
MjakMama
MjakMama

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami