jcl-intro jcl-intro

Jesz co lubisz to kompleksowe narzędzie dietetyczne online, na które składają się: indywidualny jadłospis z przepisami i listą zakupów, stała opieka dietetyka i monitoring aktywności fizycznej.

Wybieraj spośbód 13 typów diet: odchudzających, leczniczych, dla aktywnych i wegetarian.

Jesz co lubisz to

przepisów

2000

zdrowych przepisów
dietetyków

35

dietetyków
typów diet

13

typów diet
kombinacji dietetycznych

6000

produktów

Zalety naszego programu dietetycznego

#

Redukcja tkanki tłuszczowej

Dzięki idealnie dopasowanej diecie, odchudzanie będzie nie tylko łatwe, ale i pyszne! Nie musisz być mistrzem kuchni, aby zacząć gotować zdrowo, smacznie i kolorowo dla całej rodziny.

#

Elastyczne plany dietetyczne

Możesz dowolnie wymieniać dania i składniki w ramach wyznaczonych celów. W Jesz co lubisz znajdziesz ponad 2 tys. sprawdzonych przepisów, które powstały we współpracy z wyspecjalizowanymi dietetykami.

#

Fachowa opieka dietetyków

Współpraca z psychodietetykami oraz dietetykami klinicznymi i sportowymi pozwala na indywidualne konsultacje. W każdej chwili możesz zadać pytanie specjaliście i otrzymać profesjonalną odpowiedź w kilkanaście minut!

#

Osiągaj wyznaczone cele!

Dzięki 12 typom zbilansowanej diety uzyskasz możliwość przygotowania posiłków odpowiadających Twoim uwarunkowaniom fizycznym, alergiom, chorobom czy Twojemu poziomowi aktywności fizycznej.

Profesjonalna dieta.Profesjonalny kontakt

 • 35 wykwalifikowanych dietetyków
 • Stały kontakt z dietetykiem
 • Spersonalizowany plan dietetyczny uwzględniający Twoje potrzeby
 • Zyskujesz czas dzięki eliminacji ciągłych wizyt u dietetyków bez poprawy wagi

Jesz co lubisz to przede wszystkim:

 • Wygodne diety online
 • Możliwość gotowania dla rodziny
 • Listy zakupowe dostosowane do typu diety i przepisów
 • Baza ponad 2000 posiłków
 • Niezbędne informacje na temat składników odżywczych
 • Opieka dietetyków klinicznych, psychodietetyków i specjalistów ds. żywienia sportowego
 • Możliwość integrowania diety z planem treningowym

Przekonaliśmy Cię? Wybierz plan, który Ci odpowiada

2 miesiące
99 zł

 

Rozpocznij
6 miesięcy
199 zł

Oszczędzasz 98 zł

Rozpocznij

Diety dla wszystkich

Dieta klasyczna

Dieta klasyczna dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych oraz błonnika pokarmowego, który wpływa na regulację naturalnych procesów trawiennych. Polecana dla tych, którzy chcą schudnąć, utrzymać wagę lub zapobiec nadwadze i chorobom dietozależnym. Mówimy, że ta dieta to czysta przyjemność. Jest pyszna!

Rozpocznij dietę

Dieta dla oszczędnych

Zdrowe jedzenie nie musi być drogie. Nie wierzysz? Wypróbuj dietę opartą o posiłki zdrowe i z łatwodostępnych, niedrogich produktów. Na tej diecie schudniesz ty, a nie twój portfel!

Rozpocznij dietę

Dieta wygodna

Dieta opracowana z myślą o zabieganych – stosując ją będziesz jeść zdrowo, a na przygotowanie posiłków przeznaczysz mniej czasu. Wypróbuj przepisy na pyszne dania, które nie wymagają długiego gotowania, a zaoszczędzony czas przeznacz na cokolwiek chcesz.

Rozpocznij dietę

Dieta wegetariańska

Zbilansowana dieta wegetariańska dla tych, którzy nie chcą jeść mięsa, ryb i owoców morza. Na tej diecie dostarczysz organizmowi odpowiednią ilość białka i zachowasz właściwe proporcje innych składników odżywczych, by czuć się zdrowo i lekko.

Rozpocznij dietę

Dieta wegańska

Dieta online stworzona z myślą o osobach, które wykluczają z menu produkty pochodzenia zwierzęcego. Dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych wartości odżywczych, w tym odpowiednie ilości białka.

Rozpocznij dietę

Diety lecznicze

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa to przede wszystkim dieta lecznicza stworzona we współpracy z dietetykami klinicznymi w oparciu o najnowsze standardy i zalecenia instytutów naukowo-badawczych. Ten typ diety w szczególności będzie odpowiadać osobom cierpiącym na Celiakię (nietolerancja glutenu) czy alergie pokarmowe. Oznacza to, że z takiego planu dietetycznego wykluczone zostaną wszelkie produkty zawierające np. pszenicę, orkisz, jęczmień czy żyto. Źródła białka i węglowodanów zostaną zastąpione produktami takimi, jak: ryż, kukurydza czy kasze jaglana i gryczana.

Rozpocznij dietę

Dieta cukrzycowa

Dieta dla diabetyków i osób zmagających się z insulinoopornością, ułożona przez dietetyków klinicznych zgodnie z najnowszymi zaleceniami. Stosując tę dietę schudniesz bez obaw o efekt jo-jo, unormujesz i utrzymasz właściwy poziom cukru w organizmie oraz obniżysz ryzyko wystąpienia powikłań cukrzycowych. Nie musisz rezygnować z dobrej kuchni, wystarczy przestrzegać tylko kilku zasad, takich jak ograniczenie węglowodanów, wyeliminowanie tłuszczów trans i produktów wysokoprzetworzonych.

Rozpocznij dietę

Dieta Hashimoto

Dieta online opracowana dla osób zmagających się z chorobami tarczycy (hashimoto). Dzięki niej schudniesz, ograniczysz nieprzyjemne skutki choroby i poprawisz samopoczucie. Wybierając tę dietę wskażesz niedozwolone w twoim przypadku produkty, a my wybierzemy dla ciebie przepisy, które wykluczą ryzyko nietolerancji pokarmowych i alergii. Dieta opracowana jest zgodnie z najnowszymi zaleceniami i standardami instytutów naukowo-badawczych.

Rozpocznij dietę

Dieta MIND

Dieta MIND to doskonałe rozwiązanie dla osób zwracających szczególną uwagę na prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Dieta ta pozytywnie wpływa na funkcje poznawcze oraz percepcyjne. Dodatkowo zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób takich jak depresja, choroba Alzheimera czy Parkinsona.

Rozpocznij dietę

Dieta Dash

Dieta online opracowana z myślą o osobach, które borykają się z nadciśnieniem tętniczym lub chcą zapobiegać chorobom układu krążenia. Stworzona są przez dietetyków klinicznych zgodnie z najnowszymi zaleceniami i standardami instytutów naukowo-badawczych. Dzięki niej zmniejszysz ryzyko miażdżycy, zawału czy udaru i obniżysz stężenie „złego” cholesterolu.

Rozpocznij dietę

Diety dla aktywnych

Dieta dla aktywnych

Dieta dla aktywnych to uniwersalne rozwiązanie dla osób uprawiających sport. Dzięki niej dostarczysz energię niezbędną do treningów, zwiększysz wydolność organizmu oraz unikniesz zarówno nadmiernej rozbudowy masy mięśniowej jak i odkładaniu się nadmiaru tłuszczu.

Rozpocznij dietę

Dieta na masę

Dieta na masę ukierunkowana jest przede wszystkim na rozbudowanie masy mięśniowej. Specjalnie dostosowany, aktualizowany na bieżąco jadłospis zintegrowany z planem treningowym pozwoli na osiągnięcie wymarzonej sylwetki oraz dostarczy odpowiednią ilość energii niezbędnej do codziennych treningów.

Rozpocznij dietę

Dieta wysokobiałkowa

Dieta wysokobiałkowa to doskonały wybór nie tylko dla osób intensywnie trenujących na siłowni, ale również dla tych, którym zależy na redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki dużej ilości produktów bogatych w białko oraz znacznemu ograniczeniu tłuszczy zapewnisz swojemu organizmowi prawidłową regenerację uszkodzonych włókien mięśniowych, oraz przyspieszenie metabolizmu, co z kolei pomoże Ci zgubić zbędne kilogramy.

Rozpocznij dietę

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami